רסיסים

אביב 2020

אמנים ויוצרים יקרים,

משנת 2005 אני מלווה אמנים, יוצרים ומעצבים  בתהליכי פיתוח קריירה אמנותית ותהליכים עסקיים (כולל שחרור תקיעויות, חסמים מחשבתיים ושינוי הרגלים).

עקב המצב המאתגר מאד אליו נקלעו האמנים בשל משבר הקורונה, החלטתי לשחרר לשימוש כלל האמנים והיוצרים את שאלון האבחון שחיברתי, המשמש את לקוחותיי מעל עשור ועדיין רלוונטי. השאלון לא רק עוזר לכם לאבחן עוצמות ונקודות תורפה, אלא גם מתווה למעשה יסוד לבניית תכנית שיפור עצמית. מתוך השאלות, ניתן להבין על מה כדאי לכם לעבוד וכל שנותר לכם הוא ליצור סדרי עדיפויות ולבנות לעצמכם תכנית פיתוח אישית.

השאלון מתבסס על מודל בניית הקריירה של האמן כשולחן עם 4 רגליים המייצגים את התחומים: המקצועי, השיווקי, העסקי-כלכלי והכישורים הבינאישיים ובניית הקשרים.

כדי להבין את העקרון, אני ממליצה קודם כל לקרוא את המאמר בבלוג שלי המסביר על המודל – http://www.coach-art.co.il/coaching/414/

וכן לצפות בוידאו המופיע בדף המאמר או ביטיוב בשם "הרצאה לאמנים – טלי נוי-מאיר – אימון עסקי" https://youtu.be/Ao6n3d3PPXk

אמנות ויצירה תמיד היו ותמיד יהיו. מדי תקופה הם רק משנים מעטפת וערוצי הפצה. אני מאמינה שכל אחד ואחת מכם, עם נקודת המבט והכישרון המיוחד שלו או שלה, בעלי חשיבות ויש לכם את המקום והתפקיד הייחודי שלכם בעולם הזה. כמו כל תהליך יצירה בטבע, מעגל החיים כולל צמיחה ושגשוג, אך גם רגרסיה וקמילה שאחריה יש השלה של הישן והמיותר ושוב התחדשות. אני מעודדת אתכם לא להתייאש ולקחת את ההזדמנות הזו למקפצה קדימה, אל השלב הבא.

ייתכן שבמצב הנוכחי של חוסר ודאות חלק מסעיפי השאלון ייראו לא רלוונטיים ומייאשים, דלגו עליהם והתמקדו במה שכן בשליטתכם ובאפשרותכם לקדם כעת במגבלות הקיימות, ויש הרבה.

אשמח לשמוע מכם כיצד המאמר והשאלונים עזרו לכם. אנסה גם לענות על שאלות ככל יכולתי.

שלחו לי מייל עם שם, תחום היצירה שלכם  וטלפון talycoach@gmail.com   ואענה בהקדם האפשרי.

אתם מוזמנים להפיץ את השאלון באופן חופשי, בפורמט ה PDF המקורי, תוך מתן קרדיט הולם, כיבוד ושמירה על הזכויות. אין לצטט או לפרסם באופן חלקי ללא אישור בכתב ממני.

להורדת שאלון התפתחות לאמנים ויוצרים גרסת קורונה-טלי נוי-מאיר לחצו כאן>>

מאחלת בריאות וצמיחה, באהבה והוקרה גדולה, טלי

טרקבק | רסס תגובות

לכתוב תגובה